Cennik

Cena za fotoreportaż ślubny wraz z sesją plenerową w tym samym dniu rozpoczyna się od  3 200,00 zł.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, skontaktujcie się z nami. Musimy poznać kilka szczegółów, które mają znaczący wpływ na finalną cenę. Podajcie datę, miejsce ślubu oraz czas przez jaki mamy Wam towarzyszyć. Zarezerwujemy Wam termin i wyślemy cennik.

 

Oferta

Chcemy Wam zaoferować wykonanie reportażu ślubnego oraz sesji plenerowej. W zależności od tego na jaki pakiet się zdecydujecie otrzymacie od nas zdjęcia z przygotowań, ceremonii zaślubin, wesela oraz sesji plenerowej (plener może mieć miejsce w dniu uroczystości lub innym dogodnym terminie).

Ilość zdjęć uzależniona jest od tego jak długo mamy Wam towarzyszyć. Gdy zdecydujecie, że mamy fotografować cały dzień – od przygotowań do oczepin, a sesję plenerową wykonamy w innym dniu to otrzymacie min. 350 starannie obrobionych zdjęć z dnia ślubu (450 w przypadku wyboru 2 fotografów) oraz min. 30 z pleneru. Pozostałe udane ujęcia otrzymacie do wglądu jako zdjęcia w niskiej rozdzielczości i bez obróbki graficznej. Będziecie z nich mogli wybrać więcej ujęć, które dla Was obrobimy za dodatkową opłatą.

Wszystkie obrobione fotografie otrzymacie w pełnej rozdzielczości na pendrivie. Opakowanie będzie zaprojektowane specjalnie dla Was.

Odeszliśmy już dawno od tradycyjnych albumów z wklejanymi zdjęciami. Zamiast tego proponujemy Wam fotoksiążki, które prezentują się nad wyraz stylowo. To połączenie elegancji i wysokiej jakości. Dzięki nim mamy możliwość większej kreatywności w projektowaniu, a pamiątka staje się jeszcze bardziej indywidualna. W ramach pakietu, dostaniecie od nas fotoksiążkę 20x30 cm z 40 rozkładówkami (80 stron!).

Reportaż ślubny udostępniamy również chronionej hasłem galerii internetowej, w której każdy zaproszony przez Was Gość będzie mógł obejrzeć materiał z tego szczególnego dnia.

Oferta i cennik - dodatki pendrive
Oferta i cennik - dodatki pendrive
Oferta i cennik - dodatki pendrive
Oferta i cennik - dodatki fotoalbum
Oferta i cennik - dodatki fotoalbum
Oferta i cennik - dodatki fotoalbum

Najczęściej zadawane pytania

Czy w reportażu znajdą się zdjęcia wszystkich Gości?

Prawdopodobnie nie. Nie wszyscy chętnie pozują a niektórzy nawet chowają się przed aparatem. Staramy się jak możemy, ale to praktycznie niemożliwe. Nie chcemy też pokazywać Wam 150 zdjęć na których każdy z Gości daje Wam prezent (chyba że o to poprosicie), bo pewnie podczas uroczystości wydarzą się ciekawsze momenty. Jeśli w okolicy znajdzie się odpowiednie miejsce, zrobimy zdjęcie grupowe żeby każdy z Gości mógł się na nim znaleźć.

Czy zawsze pracujecie w dwójkę?

Nie. Zazwyczaj pracujemy w pojedynkę, ale mamy też w ofercie opcję dwóch fotografów.

Czy warto fotografować przygotowania?

Z naszego punktu widzenia przygotowania są równie interesujące jak pozostała część tego szczególnego dnia. Proste codzienne czynności nabierają innego znaczenia. Ponadto ubieranie sukni, fryzjer, błogosławieństwo rodziców – to nie zdarza się codziennie, więc warte jest zapamiętania. Jest to też czas abyście mogli się oswoić z nami i naszym stylem pracy.

Czy warto zrobić sesję w innym dniu niż ślub?

Tak. Podczas uroczystości możemy znaleźć pół godziny – godzinę aby wykonać małą sesję. Ale z doświadczenia wiemy, że martwicie się wtedy czy aby na pewno Goście dobrze się bawią i czy nie powinniśmy już wracać. Jeśli spotkamy się w innym dniu będziecie bardziej odprężeni, będziemy mogli poświęcić na zdjęcia więcej czasu. Możemy odwiedzić 2-3 miejsca i zrobimy ciekawsze zdjęcia.

Ile zdjęć otrzymamy?

To zależy od pakietu który wybierzecie. W zależności od zakresu jest to 100, 250 lub 350 zdjęć. Dostaniecie też do wglądu pozostałe zdjęcia (zmniejszone i bez obróbki) z których będziecie mogli wybrać dodatkowe ujęcia.

Po jakim czasie otrzymamy gotowe zdjęcia?

Dostęp do obrobionych zdjęć w Strefie Klienta otrzymacie w ciągu 2-3 tygodni od uroczystości. Pełen materiał (w wysokiej rozdzielczości) na pendrivie i albumy przekazujemy w tym samym czasie. Jeśli wybierzecie sesję plenerową w innym dniu, czas ten liczymy od dnia wykonania sesji.

Czy jest możliwość otrzymania plików RAW?

Nie. Nigdy nie udostępniamy „surowego” materiału.

Para Młoda podczas sesji plenerowej
Oferta fotografia ślubna Warszawa i Katowice
Oferta fotograf ślubny Warszawa i Katowice